Únor 2015

Definitivní konec

23. února 2015 v 19:53 | Annabella
První článek na tomto - již promazaném blogu - vznikl v Srpnu 2012. Proč jsem vlastně tento blog zakládala a proč jsem hodnes smazala?

Toužila jsem po podpoře v těžkých okamžicích a obdivu v době kdy se mi dařilo... Zpětně to vidím jako blbost. Nikdo mi nedá větší podporu než já sama a opravdu věrné kamarádky z pro ana kominuty, které se tolik neskrýají za anonymitou internetu... A obdiv? nah... Jak jsem mohla být tak hloupá. 1. nikoho nezajímá cizí úspěch 2. kyž se mi dařilo, bývala jsem naotlik zaneprázdněná, že jsem zvládala nemyslet na jídlo -> na blog čas také nezbyl... 3. nic nepotěší tolik (a už vůbec ne chvála někoho cizího) jak ten pocit když zvládnu celý den nejíst a jsem spokojená sama se sebou.

Všechny články jsem smazala z více důvodů 1. je to zbtečné aby tu visely 2. nerada bych aby je náhodou našel někdo kdo je vidět nemá 3. i po roce neaktivity stále přibývaly nové komentáře. ("Pomoz mi, jak mám přestat jíst" je to hnusné ale nikdo ti nepomůže, dokud si nenajdeš sama dostatešně silnou otivaci tak nepřestaneš a nikdo koho potkáš n internetu ti není schopen pomoc, musíš sama... případně "jsi uplně blbá ... (žvásty, žvásty, žvásty) ... je mi tě líto, odufám že se brzo vzpamauješ" k tomu asi nemám co říct...)

takže to bude asi vše, konec... neočekáveje žádné další články...